Nejbližší celostátní akce: O víkendu 24. - 25. listopadu se v BKP koná TOPové mistrovství ČR pro 22 párů kvalifikovaných letošní sérií CBT. V sobotu 24. 11. se souběžně koná Prezidentský pohár pro ostatní.

Mixový přebor - 2. turnaj

Byly zveřejněny výsledky čtvrtečního turnaje, průběžné pořadí MIXového poháru a aktualizovány žebříčky.

12. listopadu 2018
Smuteční oznámení

V úterý 23. října zemřela ve věku 75 let členka našeho klubu paní Jana Pancířová.
Rozloučení se konalo ve středu 31. října v krematoriu sv. Otýlie.

26. října 2018
Hry malých federací, Univerziáda

V Budapešti na Hrách malých federací skončil český tým (Pulkrab, Bouřa, Fr. Králík, Martynek, Šlemr, Vozábal) na čtvrtém místě.

Na Světové univerziádě v Číně získali čeští junioři (Botur, Klemš, Kohutová, Kolek, Melčák, Vojtík) bronz.

29. října 2018
Výsledky, matrika

Byly zveřejněny výsledky včerejšího turnaje a aktualizovány žebříčky.

Klubové body za říjen byly vloženy do matriky ČBS.

Mixový přebor ČR

Mixový přebor vyhrál pár Macurová - Janas, z našich byli 9. Štrbová - Pulkrab, 12. Čermáková - Horáček, 24. Kyptová - Humpál a 26. Täuberovi.

22. října 2018
Výsledky skupinovky

Byly zveřejněny výsledky skupinovky a její průběžné pořadí.

19. října 2018
VC Prahy

Byly zveřejněny výsledky guláše a aktualizovány žebříčky.

Velkou cenu Prahy vyhrál pár O. Bahník - Žylka, Kyptová - Humpál byli 24. V nedělních týmech zvítězilo Bratrstvo kočičí pracky.

15. října 2018
Rhodos

Pár Dočekalová - Slabá se zúčastnil bridžového týdne na Rhodosu.

8. října 2018
VC Znojma

Velkou cenu Znojma vyhrál pár Macura - Žmak, 20. byli Pěkný - Zajíček a 26. Kyptová - Humpál.
V nedělních družstvech zvítězil tým Chodí Luboš okolo, tým Hustá pěna kroužkuje (Kyptová, Humpál) byl poslední.
Páteční vedlejší párák vyhráli Janas - Tomis, 9. byl Hozda - Humpál a 10. Kyptová - Škalda.

24. září 2018
VC Ústí nad Labem

Sobotní Velkou cenu Ústí nad Labem vyhrál pár Baláš - Horáček, 4. byli Pulkrab - Martynek, 8. Täuberovi a 17. Kyptová - Humpál.