Celostátní akce: V sobotu 3. září se koná Velká cena Ústí nad Labem.
O víkendu 16. - 18. září proběhne CBT Znojmo.

Přihlašovací formulář na naše turnaje pro liché hráče

Výsledky klubových turnajů a žebříčky byly aktualizovány   . Klubové body v matrice ČBS za měsíc červen.

Přihlášení na čtvrteční turnaje, Albrechtice

Po dobu prázdnin je zavedeno přihlašování na čtvrteční turnaje. Pokud ve čtvrtek do 15h nebudou přihlášeny aspoň dva stoly, turnaj se ruší.

Minulý týden se konal bridžový týden v Albrechticích nad Vltavou, kterého se zúčastnili J. a M. Humpálovi, Kyptová, Maňák a Pěkní.

1. srpna 2022
Bridžový týden na Slapech, Czech Open

Minulý týden se konal bridžový týden na Slapech, kterého se zúčastnila velká část klubu: Adamová, Albrechtová, Humpál, Kypta, Kyptová a Prášilovi.

Pardubický Czech Open vyhrál tuto sobotu havířovský pár Hájek - Tomis, z našich najdete pouze na 22. místě pár Kyptová - Humpál.
Soutěž družstev bez naší účasti vyhrál polský RSB Racibórz.

18. července 2022
Propozice skupinovky

Výbor klubu upravil v propozicích skupinovky přidělování bonifikace v posledním kole.

6. července 2022
Předplatné na 2. pololetí 2022

Předplatné ve výši 750,- Kč na druhé pololetí 2022 zasílejte do 6. 7. na účet klubu 2201743969/2010 (QR platba). Vklad se od července zvyšuje na 50,- Kč.

Byl doplněn zápis z členské schůze.

13. června 2022
Skupinovka Jaro 2022

Byly zveřejněny výsledky skupinovky: 5. turnaj a konečné pořadí.
Byla přidána do matriky ČBS a díky bodům z ní získala Vendy Moravcová třídu Adept.

10. června 2022
Velká cena Sněžky

Sobotní trutnovskou Sněžku vyhrál pár Macura - Scháňka, z našich byl 15. pár Pulkrab - Martynková.

6. června 2022
Náhradní členská schůze BK Máj

Protože se včerejší členské schůze zúčastnilo pouze 18 z 36 členů, nebyli jsme usnášeníschopní. Proto ve čtvrtek 9. června od 18:00 v Besedě v hrací místnosti pořádáme podle §257 Občanského zákoníku náhradní členskou schůzi.

20. května 2022
CBT Metuje

Velkou cenu Metuje vyhráli Macura - Volhejn, z našich byli 6. Pulkrab - Martynek, 18. Humpál - Škalda a 19. Täuberovi.
Nedělní týmovou soutěž vyhrál ACOL, třetí byli Dědkové a spol. (Pulkrab, Humpál) a pátý skončil tým 3. liga (Täuberovi).

16. května 2022
Slavonice

Ve 13. ročníku turnaje ve Slavonicích zvítězil tým Baník RKV (Klemš, Kopečtí, Ocylok, Šlemr, Vozábal) před JaSem (Medlín - Volhejn, Kopřiva - Pivnička, Szilági - Bódis) a Golfisty (Bahníkovi, Holý - Kupková L.). Z našich byly tým Primerka jak zvon (Pěkný, Pulkrab) sedmý a tým Bohušky (Kyptová - Humpál) desátý.
Hlavní párový turnaj vyhráli Maďaři Szilági - Bódis před páry Klemš - Vozábal a Kupková B. - Žylka, pár Humpál - Kupková L. byl 14.
První vedlejší párák vyhráli Pivnička - Kopřiva (Hnátová - Humpál byli druzí). Druhý vedlejší párák vyhráli Kupková L. - Diamant (Humpál - Raboch byli čtvrtí).

2. května 2022
CBT Havířov

O víkendu 23. - 24. dubna se konala Velká cena Havířova, kterou vyhrála polská dvojice Róg - Wilkoszewski před páry Scháňka - Tomis a Hájková - Vachtarčík.
I v týmovém turnaji zvítězilo polské družstvo.

25. dubna 2022
CBT České Budějovice

Velkou cenu Českých Budějovic vyhráli Šlemr - Vozábal, druzí byli Maňák - Täuber, třetí Kopřiva - Svoboda. Z našich se dále umístili 11. Erdeová - M. Humpál, 12. Pulkrab - Krása, 18. Kyptová - Mašek, 20. Täuberová - Uvíra a 24. A. Pěkná - J. Humpál.
Nedělní týmy vyhrály Pišťuchy (Pěkný, Pukrab), druhý byl Trutnov (Täuber) a tým Hummer (Humpál, Kyptová) skončil na posledním čtvrtém místě.

11. dubna 2022
Nové výkonnostní třídy

Díky výkonu ve druhé lize zíkal Jarda Maňák výkonnostní třídu Zlatý regionální mistr.
Kuba Humpál díky bodům za březen postoupil do třídy Pokročilý.