Skupinovka Jaro 2019

Konečné pořadí - Sekce A VP IMP
1. Píša - Pulkrab j. 136,62 126
2. Maňák - Täuber 119,42 67
3. Kyptová - Humpál 99,49 -2
4. Čermáková - Augustovič 96,73 4
5. Špak - Kypta 76,99 -98
6. Albrechtová - Píšová 73,21 -73
Konečné pořadí - Sekce B VP IMP
1. *Uvíra - Pulkrab s. 135,64 106
2. *Täuberová - Pokorný 125,49 78
3. *Prášilová - Prášil 115,36 32
4. *Čechová - Pexa 76,98 -90
5. *Slabá - Dočekalová 59,95 -69
6. *Pěkná - Pěkný 59,69 3
7. Beran - Jelínek 47,21 -36
Konečné pořadí - Sekce C (hostující páry) VP IMP
1. Plosová - Adamová 26,00 18
Špatná - Kolářová 26,00 18

Korekce a penalizace VP IMP Důvod
1 *Pěkná - Pěkný 13,00 9 náhrada (1ch)
1 *Pěkná - Pěkný -16,55 -25 storno (1)
2 *Täuberová - Pokorný -7,39 8 storno (2)
2 *Täuberová - Pokorný 13,00 9 náhrada (2ch)
3 *Uvíra - Pulkrab s. -10,00 0 storno (3)
3 *Uvíra - Pulkrab s. 13,00 9 náhrada (3ch)
4 *Slabá - Dočekalová 13,00 9 náhrada (4ch)
4 *Čechová - Pexa 12,22 -12 náhrada (2t)
4 Beran - Jelínek 13,68 -12 náhrada (2t)
5 Maňák - Täuber 13,00 9 náhrada (5)
5 *Prášilová - Prášil 13,00 9 náhrada (5ch)
6 Píša - Pulkrab j. 13,66 9 náhrada (6)
6 *Čechová - Pexa 13,00 9 náhrada (6ch)
6 *Pěkná - Pěkný 16,00 -12 náhrada (3t)
6 Kyptová - Humpál 13,00 9 náhrada (6)
6 Albrechtová - Píšová 14,64 -12 náhrada (3t)
6 Špak - Kypta 14,22 -12 náhrada (3t)
6 Čermáková - Augustovič 13,00 9 náhrada (6)
7 Píša - Pulkrab j. 13,66 9 náhrada (7)
7 *Čechová - Pexa 13,00 9 náhrada (7)
7 *Čechová - Pexa -7,99 6 storno (7)
7 Špatná - Kolářová 13,00 9 náhrada (7)
7 Špatná - Kolářová -12,01 -6 storno (7)
8 *Slabá - Dočekalová 13,42 -12 náhrada (4t)
8 Beran - Jelínek -9,29 2 storno (8)
8 Beran - Jelínek 13,00 9 náhrada (8)
8 Špatná - Kolářová -10,71 -2 storno (8)
8 Špatná - Kolářová 13,00 9 náhrada (8)
8 Albrechtová - Píšová 14,64 -12 náhrada (4t)
8 Maňák - Täuber -17,99 -31 storno (8)
8 Maňák - Täuber 13,00 9 náhrada (8)
9 Plosová - Adamová 13,00 9 náhrada (9)
9 Plosová - Adamová -3,27 26 storno (9)
9 Špak - Kypta -16,73 -26 strono (9)
9 Špak - Kypta 13,00 9 náhrada (9)
10 *Čechová - Pexa 4,00 0 bonifikace
10 Plosová - Adamová 13,00 9 náhrada (10)
10 Plosová - Adamová -7,39 8 storno (10)
10 Albrechtová - Píšová 14,64 -12 náhrada (5t)
10 Čermáková - Augustovič 13,00 9 náhrada (10)
10 Čermáková - Augustovič -13,61 -8 storno (10)
10 *Täuberová - Pokorný 5,00 0 bonifikace
10 *Uvíra - Pulkrab s. 7,00 0 bonifikace
10 *Prášilová - Prášil 5,00 0 bonifikace