České Budějovice

VELKÁ CENA ČESKÝCH BUDĚJOVIC

2. turnaj Czech Bridge Tour 2018

7. a 8. dubna 2018

Sobota 7. dubna - dvoukolová soutěž párů 1. kolo 2. kolo Celkem
1.Janas Adam - Tomis Zdeněk 68.1159.7863.942
2.Králík František - Šlemr Jakub 57.0562.6659.856
3.Erdeová Jana - Humpál Michael 61.3855.7758.574
4.Vozábal David - Zajíček Bohumír 54.1759.7856.971
5.Macura Milan - Volhejn Vít 54.3359.4656.891
6.Hnátová Daniela - Scháňka Martin 48.0860.4254.247
7.Ertner Jan - Horáček Josef 60.5845.9953.285
8.Bahník Ondřej - Bahník Petr 49.3656.8953.125
Hozda Miloš - Škalda Jan 60.9045.3553.125
10.Haman Aleš - Täuber Jiří 52.5652.2452.404
Kopřiva Jiří - Machát Vladimír 55.6149.2052.404
12.Klemš Erik - Králík Jan 52.4047.2849.840
Hájková Soňa - Hájek Jaroslav 54.3345.3549.840
14.Schulzová Věra - Laštovička Zdeněk 40.3858.4949.439
15.Dolanská Veronika - Lapčíková Renata 47.4447.2847.356
16.Kindl Jan - Kvaček Robert 46.4747.1246.795
Bahníková Eva - Pulkrab Petr 50.4843.1146.795
18.Böhmová Jiřina - Kupková Lucie 42.4750.4846.474
19.Medlínová Blanka - Maňák Jaroslav 53.5338.9446.234
20.Svobodová Pavla - Spálovský Luboš 41.8349.2045.513
21.Svoboda Otakar - Žylka Kamil 45.3543.5944.471
22.Albrechtová Zuzana - Píšová Verica 41.5146.6344.071
23.Čermáková Miroslava - Täuberová Zdeňka43.7544.2343.990
24.Kyptová Monika - Mašek Jiří 37.3448.5642.949
25.Hora Jakub - Křivánek Jiří 39.9042.1541.026
26.Bahník Miloš - Hruška František 40.7139.2940.000

Prezentace výsledků soutěže dvojic

Neděle 8. dubna - soutěž družstev VP IMP Ø
1.Králičí samci94.55 6213.51
2.Bubo Bubo 77.19 1911.03
3.Kluci z hor 70.45 -210.06
4.DAHLIA2 68.00-11 9.71
5.Grenadýrmarš 65.74 -5 9.39
6.Hummer 62.75-20 8.96
7.MAKOTA 60.57-23 8.65
8.Ukrutná žízeň59.75-20 8.54
Soupisky týmů
Králičí samciKrálík František, Králík Jan, Pulkrab Petr, Šlemr Jakub
Bubo Bubo Vozábal David, Pěkná Denisa, Pěkný Pavel, Pěkná Alžběta
Kluci z hor Ertner Jan, Horáček Josef, Hozda Miloš, Škalda Jan
DAHLIA2 Laštovička Zdeněk, Schulzová Věra, Böhmová Jiřina, Kupková Lucie
Grenadýrmarš Svoboda Otakar, Žylka Kamil, Svobodová Pavla, Spálovský Luboš
Hummer Humpál Michael, Kyptová Monika, Erdeová Jana, Mašek Jiří
MAKOTA Kopřiva Jiří, Machát Vladimír, Täuber Jiří, Täuberová Zdeňka
Ukrutná žízeňJanas Adam, Tomis Zdeněk, Hájková Soňa, Volhejn Vít

Prezentace výsledků soutěže družstev